baner menu

grupy

WITAMY na naszej stronie

Świadczymy usługi obejmujące kompleksowe i profesjonalne doradztwo przy realizacji Inwestycji Budowy Domu Jednorodzinnego.

zdj

Oferta Naszej Firmy skierowana jest do Inwestorów zainteresowanych budową własnego domu jednorodzinnego, którzy z braku czasu lub niechęci do zagadnień prawnych, formalnych oraz kontaktów z urzędami w zakresie uzyskania stosownych dokumentów, nie są w stanie podjąć się powyższego zadania osobiście.

Ze względu na duże doświadczenie Nasza Firma może zaproponować Państwu przystępne ceny i wysoką jakość współpracy. Fakt iż działamy dostatecznie długo na rynku budowlanym sprawia, że wiemy gdzie szukać oszczędności, a tym samym być atrakcyjnym dla naszego Klienta. Proponujemy i zalecamy najkorzystniejsze rozwiązania, natomiast decyzja zawsze należy do Inwestora.

Indywidualne podejście do naszego Klienta, jego zadowolenie oraz wysoka jakość świadczonych usług to dla nas sprawy priorytetowe.

Firma INTEGO Group współpracuje z notariuszami, architektami, projektantami, ekspertami z zakresu uzyskiwania kredytów oraz inżynierami, geodetami, firmami budowlanym, z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, co sprawia, że wszystkie prace są wykonywane szybko i precyzyjnie, z uwzględnieniem proponowanego przez Klienta budżetu – Nasza Firma doradza w negocjacjach cenowych i uzyskiwaniu upustów oraz wykonuje świadectwo charakterystyki energetycznej niezbędne podczas składania dokumentów do odbioru domu.

Rola naszego Klienta sprowadza się jedynie do wskazania bądź zaakceptowania zaproponowanego przez Naszą Firmę odpowiedniego projektu oraz podejmowania ostatecznych decyzji w kwestii wyboru wykonawców , dostawców i materiałów niezbędnych do realizacji poszczególnych etapów inwestycji.


Pełna obsługa

Nasza Firma doradza we wszystkich działaniach, które muszą być spełnione przy budowie Państwa Domu.

W ramach nawiązanej współpracy proponujemy doradztwo na poszczególnych etapach:

 

dom

 

© Copyright INTEGO GROUP 2011