baner menu

grupy

Realizacja inwestycji


Uzyskanie pozwolenia na budowę domu kończy okres przygotowawczy. Na tym etapie prace przenoszą się poza biuro architektoniczne i urzędy, a wkraczają na działkę budowlaną. Odpowiednie planowanie oraz organizacja jest podstawowym warunkiem prawidłowej realizacji budowy domu. Wybór odpowiedniej ekipy budowlanej oraz dostawcy materiałów, według osób, które samodzielnie budowały własny dom, to więcej niż połowa sukcesu.

Aby ten sukces osiągnąć trzeba poświęcić dużo czasu oraz wykazać ogromną cierpliwość – wiele energii pochłania znalezienie odpowiednich fachowców – podwykonawców poszczególnych prac, umawianie się z nimi wszystkimi na spotkania.

Kolejne etapy budowy wymagają zgrania poszczególnych ekip, stworzenia harmonogramu prac, a wszystko to spoczywa na głowie Inwestora. Jeśli zdarzy się przypadek niedotrzymania terminu choćby przez jedną z ekip lub co gorsza rezygnacji z wykonania już rozpoczętych prac, skutkuje to opóźnieniem kolejnych etapów budowy i wydłużeniem, czasem drastycznym, czasu realizacji. W efekcie, dla Inwestora oznacza to stratę cennego czasu, nerwy oraz złą jakość wykonania.

Zaproponujemy Państwu szereg specjalistów, niezbędnych do przeprowadzenia budowy domu. Niezależnie, czy wybiorą państwo budowę domu „systemem gospodarczym”, czy zdecydują się Państwo na firmę budowlaną przeprowadzającą inwestycję budowy kompleksowo, służymy sprawdzonymi fachowcami. Współpracujemy z kierownikami budowy, murarzami, dekarzami, hydraulikami, elektrykami, specjalistami od wykończenia wnętrz a także specjalistami od zabezpieczeń alarmowych budynku oraz firmami ochroniarskimi.

 


Pełna obsługa

Nasza Firma doradza we wszystkich działaniach, które muszą być spełnione przy budowie Państwa Domu.

W ramach nawiązanej współpracy proponujemy doradztwo na poszczególnych etapach:


dom

 

© Copyright INTEGO GROUP 2011