budownictwo

audyt

ochrona

 

 

 

 

baner budownictwo

Budownictwo jednorodzinne - pozwolenia na budowę

dokumenty

Uzyskanie Pozwolenia na Budowę i związane z tym formalności należą do najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych czynności poprzedzających rozpoczęcie budowy domu. Nasza Firma stara się odciążyć Państwa od tych obowiązków. Już podczas pierwszego spot-kania ustalamy zakres naszego zaangażowania w działania polegające na kontaktach z urzędami.

Na Państwa życzenie zajmujemy się pozyskiwaniem wszystkich wymaganych w danym urzędzie dokumentów stanowiących załączniki do projektu. Tak przygotowaną dokumentację składamy następnie w Państwa imieniu do urzędu, który na jej podstawie wydaje Pozwolenie na Budowę.

Komplet dokumentów potrzebnych do wydania pozwolenia na budowę jest zróżnicowany. Zależy od urzędu wydającego takie pozwolenie, planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy. Nasza Firma w oparciu o doświadczenie, wie co i jak należy przygotować, żeby procedury urzędowe przebiegły jak najsprawniej.

 


Doradzamy przy:


wykonaniu kosztorysu budowy oraz kosztorysu dla bankusporządzeniu i złożeniu wniosków o wydanie Decyzji o Warunkach Zabudowysporządzeniu i złożeniu zaświadczeń i wniosków niezbędnych do uzyskania Pozwolenia na Budowę

 

 

 


 

 

linia

strona glowna
o nas
kontakt
realizacje

Strona
główna

O nas

Kontakt

Realizacje

 

© Copyright Intego Group 2009-2012

linia

design by DESEO